Studenckie Laboratorium Mentoringu

Od nowego roku akademickiego 2023/2024 rozpoczyna się kolejna edycja Programu Mentoringu Grupowego w ramach Studenckiego Laboratorium Mentoringu (dalej: SLM).

Głównym zadaniem SLM jest integracja studenta z biznesem oraz wsparcie na ścieżce rozwoju edukacyjno-zawodowego. Kolejna edycja Programu Mentoringu Grupowego, do którego rekrutacja rozpocznie się w na początku września, skierowana jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo oraz do studentów I i II roku uzupełniających studiów magisterskich na kierunku Administracja. Celem programu jest wspieranie rozwoju merytorycznego i zawodowego wyróżniających się studentów. Udział w Programie pozwoli na doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez pracę studenta wraz z mentorem nad wybranymi zagadnieniami prawnymi z określonych obszarów tematycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej.